Stavební povolení a ohlášení stavby řešíme pro naše zákazníky od roku 2008 a za tu dobu jsme úspěšně dokončili mnoho desítek stavebních řízení. Za těch několik let jsme získali mnoho zkušeností v jednání s úřady i s projektanty. Obecně nelze napsat, co obsahuje ohlášení stavby nebo stavební povolení, protože každé stavební řízení je úplně jiné a vždy zavisí na záměru investora.

Stavební řízení zařizujeme převážně pro novostavby rodinných domů, ale vyřizujeme i demolice, rekonstrukce, povolení vodohospodářských děl, včetně stavebních řízení pro velké projekty firem, jako jsou výrobní a skladové haly nebo kancelářské budovy. Naše služby poskytujeme po celé ČR.

Při jednání s Vámi, jako se zákazníkem, se s Vámi hned na začátku domluvíme, zda-li chcete být v průběhu stavebního řízení informováni. Pokud ano, posíláme Vám emailem informace o došlých vyjádřeních a stanoviscích. Pokud o těchto záležitostech raději nechcete vědět, informujeme Vás až ve chvíli, kdy máme všechny podklady pro podání na stavební úřad.

Naším cílem je, abyste dostali do ruky stavební povolení nebo ohlášení stavby a mohli začít stavět svůj sen. V případě Vašeho zájmu jsme připraveni Vaši projektovou dokumentaci prohlédnout a poukázat na místa, kde by bylo dobré udělat úpravy s ohledem na budoucí ekonomický provoz domu. Jsme připraveni být Vám k dispozici i po dokončení stavebního řízení pro různé situace i pro poradenství ke stavebním technologiím.

Nebojte se na nás obrátit ve věcech stavebního povolení či ohlášení stavby. Rádi ušetříme Vás čas a o vše se rádi postaráme za Vás, zavolejte na 724 601 020.